×
Dostępny
Stan
Nowy
Marka
Solo by AL-KO
Silnik
Elektryczny, szczotkowy
Wyposażenie
Akumulator
Czas ładowania (min)
90
Czas pracy przy 1 ładowaniu (min)
50 - 70
Napięcie akumulatora (V)
7,2

Masz jakieś pytania?

Dostępny
wishlistquick

Nożyce akumulatorowe do cięcia AL-KO GS 7.2

113371
4003718056136
  • bezpieczeństwo

    Gwarancja bezpiecznych zakupów

  • bezpieczeństwo

    14 dni na odstąpienie od umowy

  • bezpieczeństwo
    Wysyłka: 24-72 godzin
319,00 zł
319,00 zł
Brutto (VAT 23%)
wishlistquick

Nożyce akumulatorowe do cięcia AL-KO GS 7.2

Nożyce do cięcia trawy i krzewów AL-KO GS 7.2

Nożyce do cięcia trawy GS 7,2 Li marki AL-KO możemy wykorzystać do przycinania delikatnych krzewów i trawy. Ze względu na swoje małe rozmiary będą niezawodne, jeśli cenisz sobie estetykę i wygląd ogrodu oraz dokładne koszenie. Nożyce przytną trawę w miejscach do których nie ma dostępu kosiarka - przy schodach, krawędziach, wzdłuż ogrodzenia lub przy żwirowej ścieżce. Pomogą też w zakątkach do których nie sięga przedłużacz urządzenia elektrycznego. Są niezastąpione przy formowaniu lub utrzymaniu już istniejących form w ogrodzie. 

Lekkie nożyce o dużej wydajności

Narzędzie ogrodowe waży jedynie 0,5 kg, dlatego świetnie się sprawdzi przy modelowaniu delikatnych, młodych gałązek żywopłotu lub przy nadawaniu kształtu delikatnym krzewom czy też drzewkom ozdobnym. Noże, które zostały zastosowane w nożycach są wycięte laserowo i wyszlifowane diamentowo. Wbudowany w urządzenie litowo-jonowy akumulator ma moc 7,2V i pojemność 2,0Ah. Czas pracy jest dość krótki, bo wynosi maksymalnie 50 minut, ale to wystarczy do przycięcia newralgicznych miejsc w ogrodzie lub modelowania niewielkiego krzewu. W baterii zastosowano technologię Li-Ion. Sprawia to, że jej żywotność nie zmniejsza się przy częstym ładowaniu. W nożycach GS 7.2 zastosowano rozwiązania które znacznie usprawniają pracę - wymiana noży odbywa się beznarzędziowo w parę sekund. Uchwyt pokryty jest antypoślizgową gumą, a włącznik zabezpiecza się przesuwką blokującą przypadkowe włączenie. Długość prowadnicy do cięcia krzewów wynosi 160 mm, a szerokość pracy noża przy cięciu trawy – 80 mm. Jest to więc sprzęt doskonały do prac ogrodowych. Zapraszamy do zakupu!

Specyfikacja

Stan
Nowy
Marka
Solo by AL-KO
Silnik
Elektryczny, szczotkowy
Wyposażenie
Akumulator
Czas ładowania (min)
90
Czas pracy przy 1 ładowaniu (min)
50 - 70
Napięcie akumulatora (V)
7,2
Pojemność akumulatora (Ah)
2
Rodzaj akumulatora
Litowo-jonowy
Długość ostrza tnącego (mm)
160
Szerokość ostrza do trawy (mm)
80
Wydajność nożyc do trawy (m)
450
Rodzaj zasilania
Akumulatorowe
Waga (kg)
0,55

AL-KO Kober to czołowy niemiecki producent urządzeń ogrodowych i leśnych. Firma założona w Bawarii w 1931 roku była na początku mała kuźnią, która już w 1952 roku wraz z rozwojem firmy rozpoczęła seryjną produkcje kosiarek do trawy oraz podwozi do przyczep kempingowych.

W 1975 roku firma AL-KO odnotowała swój debiut produkcyjny w branży lotniczej.

W chwili obecnej spółka AL-KO posiada przedstawicielstwa na całym świecie i zatrudnia ponad 1500 osób, a w 2017 roku firma osiągnęła sprzedaż na poziomie przekraczającą 300 mln euro.

Opinie

chat Komentarze (0)