Filtry

Zamiatarki

Zapomnij o miotłach i zamiatarkach ręcznych. Zamiatarki silnikowe pozwolą Ci z łatwością zadbać o czystość wokół Twojego domu. Są to urządzenia, które bez trudu pomogą Ci w usuwaniu zanieczyszczeń z chodników, dróg, podjazdów i ścieżek w ogrodzie. Liście, trawa, kurz, piasek, małe gałązki – z wszystkim tym zamiatarka sobie bez problemu poradzi. Zamiatarki są niezwykle łatwe w obsługiwaniu i prowadzeniu, dzięki czemu porządki w ogrodzie staną się prawdziwą przyjemnością. Wiele modeli posiada możliwość regulacji kąta zamiatania dla zapewnienia większej wygody podczas sprzątania. Oprócz tego możesz dobrać prędkość zamiatania według swoich potrzeb.

Narzędzie na każdą porę roku

Zamiatarki silnikowe to są uniwersalne maszyny, które zarówno w okresie letnim, jak i zimowym znajdą zastosowanie podczas prac ogrodowych. Za pomocą pługu do śniegu zamiatarka może zostać przekształcona w wydajną i efektywną odśnieżarkę. Dzięki temu dodatkowi możemy odśnieżyć drogę czy podwórko w krótkim czasie bez większego wysiłku nawet po obfitych opadach śniegu. Możliwość podpięcia pługu do śniegu pozwala zaoszczędzić miejsce i pieniądze, gdyż nie potrzebujemy osobnych narzędzi do pielęgnacji ogrodu w różne pory roku.

Akcesoria do zamiatarek obejmują również zbiorniki, które pozwalają na zbieranie zanieczyszczeń podczas zamiatania. Zbiornik do zamiatarki jest szczególnie użyteczny w miejscach, gdzie nie mamy możliwości usunąć zabrudzenia po zamiataniu. 

Jeśli posiadasz większy ogród, który często potrzebuje zamiatania i pielęgnacji, zamiatarka silnikowa to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie!