×
Dostępny
stan

Stan

Nowy

szerokosc_robocza

Szerokość robocza (mm)

210

ilosc_nozy

Liczba noży

4

waga

Waga (kg)

10

Masz jakieś pytania?

Dostępny
wishlistquick

Robot koszący Robomow RK 1000 PRO

22AKFAFA619
4008423917192
  • bezpieczeństwo

    Gwarancja bezpiecznych zakupów

  • bezpieczeństwo

    14 dni na odstąpienie od umowy

  • bezpieczeństwo
    Wysyłka: 24-72 godzin
6 499,00 zł
6 499,00 zł
Brutto (VAT 23%)
wishlistquick

Watch the video

Robot koszący Robomow RK 1000 PRO

Firma Robomow pragnie przenieść Cię do krainy odpoczynku, w której ich maszyny pracują za Ciebie i jak dotąd świetnie im to wychodzi! Robot koszący Robomow RK 1000 PRO powstał z myślą o posiadaczach ogrodów do 1000 m² i chętnych do spędzania czasu inaczej niż kosząc swoje podwórko. Robot jest napędzany przez dwa niezależne silniki, które nie emitują szkodliwego dwutlenku węgla do atmosfery. Wydajność sprzętu podkreśla zdolność do manewrów nawet na zboczach o nachyleniu do 45%, odporność na trudne warunki atmosferyczne i czas koszenia, który wynosi prawie godzinę na jednym ładowaniu. Urządzenie koszące jest wyposażone w czujniki przechyłu oraz te przeciwdziałające zderzeniom. Producent zadbał także o nowoczesny design i kolorystykę robota wpisującą się w otoczenie ogrodu.

Bezpieczeństwo robota koszącego

Producent pomyślał również o kwestiach bezpieczeństwa - robot koszący Robomow RK 1000 PRO jest wyposażony w system antykradzieżowy, dzięki któremu bez wpisania prawidłowego kodu PIN nie możemy włączyć urządzenia. Obsługa kosiarki jest bajecznie prosta – używając dedykowanej aplikacji możemy wydać dyspozycje koszenia, sprawdzać stan urządzenia, stopień efektów pracy i wiele więcej!

Model RK 1000 PRO ten zawiera moduł GSM i GPS.

GSM umożliwia serwisowi analizę potencjalnych nieprawidłowości w automatycznym koszeniu, co umożliwia bardzo szybką dokładną analizę przyczyny awarii lub potencjalnego problemu.

Znajdź w szybki sposób gdzie znajduje się robot koszący. Geofence - funkcja przydatna w przypadku kradzieży lub usunięcia kosiarki ze strefy koszenia. Moduł  wyświetla na mapach google pozycje robota z GPS

Nowoczesny robot koszący z aplikacją mobilną

Jeśli zależy Ci na tym, żeby pielęgnacja ogrodu była łatwiejsza niż kiedykolwiek. Robot koszący Robomow RK 1000 PRO Ci to zapewni. W aplikacji mobilnej możesz sprawdzać przegląd stanu kosiarki, planów, efektów koszenia, przywoływać urządzenie do stacji dokującej i czytać porady związane z ewentualnymi naprawami. Zapraszamy do zakupu!

Specyfikacja

Stan
Nowy
Marka
Robomow
Silnik
Elektryczny, bezszczotkowy
Moc (V)
18,15
Powierzchnia koszenia (m2)
2 000
System koszenia
Losowy
Szerokość robocza (mm)
210
Wysokość koszenia (mm)
20 - 100
Liczba noży
4
Strefy koszenia
1 strefa główna, 4 podstrefy, 2 strefy oddzielne
Stacja dokująca w zestawie
TAK
Łączność
Bluetooth
GSM
Czujnik podnoszenia
TAK
Czujnik wykrywania przeszkód
TAK
Czujnik przechyłu
TAK
Czujnik deszczu
NIE
Wymiary (mm)
740 x 660 x 310
Czas ładowania (min)
60 - 120
Czas pracy przy 1 ładowaniu (min)
40 - 50
Pobór prądu (kWh / miesiąc)
4,0
Pojemność akumulatora (Ah)
4,9
Kolor
Zielony
Maksymalne nachylenie (%)
45
Waga (kg)
10

Historia marki Robomow sięga 1995 roku, kiedy to dwaj wspólnicy założyli firmę Friendly Machines, która w 1999 roku przekształciła się w Friendly Robotics. Przez lata firma rozwijała się, produkując coraz to nowsze generacje robotów koszących i dystrybuując je na jak największą skalę. W roku 2005 oficjalnie firma przyjęła nazwę Robomow. To nowoczesna marka, która dba o tworzenie produktów najwyższej jakości, które przede wszystkim mają ułatwić dbanie o ogród bez naszego wysiłku.

Opinie

chat Komentarze (0)