×
Dostępny
stan

Stan

Nowy

szerokosc_robocza

Szerokość robocza (mm)

190

ilosc_nozy

Liczba noży

4

Masz jakieś pytania?

Dostępny
wishlistquick

Robot koszący Robomow RKS 800

22AKAABB619
 • bezpieczeństwo

  Gwarancja bezpiecznych zakupów

 • bezpieczeństwo

  14 dni na odstąpienie od umowy

 • bezpieczeństwo
  Wysyłka: 24-72 godzin
3 999,00 zł
3 999,00 zł
Brutto (VAT 23%)
wishlistquick

Watch the video

Robot koszący Robomow RKS 800

Postaw na nowoczesność

Robot koszący znanej i cenionej marki Robomow to nowoczesne urządzenie, które ma doskonałą przyczepność do podłoża. Dzięki tak dopracowanej przyczepności, może się z powodzeniem poruszać nawet po trawnikach o dużym kącie nachylenia (do 45%). Jeśli więc szukasz dużego robota koszącego, który sprawnie poradzi sobie nawet w większym ogrodzie o nieregularnej powierzchni, ten model sprawdzi się znakomicie i będzie służył przez długie lata. Ty będziesz mógł cieszyć się idealnie skoszonym i zadbanym trawnikiem!

Liczne udogodnienia

Ten robot koszący model RKS 800 został wyposażony w jednostkę tnącą z ruchomymi ostrzami, które są bardzo trwałe. Jeśli napotka on na twardą przeszkodę, ostrza mogą się swobodnie uchylić. Dzięki temu ryzyko uszkodzenia robota koszącego zostało ograniczone do minimum. Kolejną zaletą urządzenia są wąskie i wysokie koła. Dzięki nim trawa może być jednocześnie koszona i nie ugniatana, co zagwarantuje jej doskonały wygląd.

Robot koszący Robomow RKS 800 porusza się sprawnie po nierównych powierzchniach. Produkt ten posiada system czujników bezpieczeństwa, w momencie natknięcia się na przeszkodę automatycznie wyłącza ostrza i zmienia kierunek jazdy. Wbudowane czujniki gwarantują bezpieczeństwo ludziom, zwierzętom i samej maszynie.

Prosty panel sterowania

Zapewnia dostęp do najważniejszych funkcji robota. Tylko dwa przyciski na cały trawnik. Wystarczy nacisnąć przyciski ikony trawy ! Naprawdę potrzebujesz tylko dwóch przycisków, aby uzyskać idealny trawnik. Producent wychodzi naprzeciw użytkownikom i oferuje możliwość sterowania robotem przy pomocy aplikacji mobilnej.

Robot podczas normalnego koszenia nie kosi krawędzi, ale dopiero kiedy włączy się automatycznie w harmonogramie lub manualnie "koszenie krawędzi " zaczyna objeżdżać trawnik po obrzeżach dookoła i dokasza wtedy dokładnie wszystkie krawędzie.

Robot koszący doskonale radzi sobie także z pracą przy krawędziach, dzięki przesuniętemu ostrzu z wahliwymi nożykami. Zainwestuj w najwyższej jakości sprzęt od Robomow!

W zestawie:

 • przewód graniczny 200 metrów
 • szpilki mocujące 250 sztuk

Specyfikacja

Stan
Nowy
Marka
Robomow
Silnik
Elektryczny, bezszczotkowy
Moc (V)
18,15
Powierzchnia koszenia (m2)
800
System koszenia
Losowy
Szerokość robocza (mm)
190
Wysokość koszenia (mm)
20 - 70
Liczba noży
4
Strefy koszenia
1 strefa główna, 4 podstrefy, 2 strefy oddzielne
Stacja dokująca w zestawie
TAK
Łączność
WiFi
Czujnik podnoszenia
TAK
Czujnik wykrywania przeszkód
TAK
Czujnik przechyłu
TAK
Czujnik deszczu
NIE
Czas ładowania (min)
60
Czas pracy przy 1 ładowaniu (min)
50
100 - 120
Pojemność akumulatora (Ah)
2,5
Kolor
Zielony
Maksymalne nachylenie (%)
35

Historia marki Robomow sięga 1995 roku, kiedy to dwaj wspólnicy założyli firmę Friendly Machines, która w 1999 roku przekształciła się w Friendly Robotics. Przez lata firma rozwijała się, produkując coraz to nowsze generacje robotów koszących i dystrybuując je na jak największą skalę. W roku 2005 oficjalnie firma przyjęła nazwę Robomow. To nowoczesna marka, która dba o tworzenie produktów najwyższej jakości, które przede wszystkim mają ułatwić dbanie o ogród bez naszego wysiłku.

Opinie

chat Komentarze (0)