×
Dostępny
stan

Stan

Nowy

zaczep

Zaczep do przyczepy

TAK

waga

Waga (kg)

285

Masz jakieś pytania?

Dostępny
wishlistquick

Rębak spalinowy tarczowy DR-CS-15HP hydrauliczny 4FARMER - 15KM

DR-CS-15HP/H/4FARMER
  • bezpieczeństwo

    Gwarancja bezpiecznych zakupów

  • bezpieczeństwo

    14 dni na odstąpienie od umowy

  • bezpieczeństwo
    Wysyłka: 24-72 godzin
14 750,00 zł
14 750,00 zł
Brutto (VAT 23%)
wishlistquick

Watch the video

Rębak spalinowy tarczowy DR-CS-15HP hydrauliczny 4FARMER - 15KM

Rębak spalinowy do gałęzi – niezastąpiony przy pracach porządkowych!

Porządkowanie ogrodów, karczowanie, przycinanie gałęzi w sadzie czy ogrodzie to wszystko prace dostarczające masę materiału drzewnego do utylizacji. Chcąc w ekologiczny, przyjazny dla środowiska i naszego najbliższego otoczenia zagospodarować tego typu materiał najlepszym rozwiązaniem będzie zakup rębaka. Bezkonkurencyjny w sytuacji gdy materiału mamy dużo będzie rębak wyposażony w silnik spalinowy z możliwością podpięcia do przyczepy. Rębaki tego typu transportujemy także po drogach (pod warunkiem posiadania homologacji na rębak) każdym pojazdem posiadającym odpowiedni uciąg i hak. Taki rodzaj maszyny pozwoli nam pozbyć się gałęzi z każdej działki oddalonej od domu. Rębaki tego typu to również doskonały pomocnik w firmach ogrodniczych czy komunalnych. Maszyny do rozdrabniania drewna są powszechnie wykorzystywane w gospodarce leśnej czy rolnictwie. Ich zastosowanie pozwala na szybkie i bezpieczne przerobienie nawet znacznej ilości zdrewniałej masy.

Podstawowe rodzaje rębaków: tarczowe, walcowe i bębnowe. Jakie są różnice?

rębakach tarczowych elementem, który rozdrabnia drewno, jest metalowy dysk/tarcza wyposażony w ostrza (noże). Rozwiązanie to opatentowane zostało w 1922 przez niemieckiego wynalazcę Heinricha Wiggera. Obracająca się tarcza/dysk ustawiony jest prostopadle do podajnika (ręcznie lub za pomocą taśmociągu) drewna. Wirująca tarcza z nożami rozdrabnia je na zrębki (wióry), które następnie zostają wyrzucone na zewnątrz przez otwór wyrzutowy. Wybierając rębak tarczowy, uzyskujemy drobny materiał o jednolitym kształcie i wielkości, który potem może być wykorzystany do ściółkowania, na opał lub produkcji płyt wiórowych.

Rębaki walcowe to maszyny przeznaczone do szybkiego przerabiania gałęzi czy pni drzew na niewielkie odcinki. Urządzenia te świetnie sprawdzą się w lasach, parkach, sadach czy gospodarstwach rolnych. Rębaki walcowe posiadają zupełnie inny mechanizm rozdrabniający. Jest to obracający się walec, na którym znajdują się ostre wypustki (noże). Materiał, jaki otrzymujemy to drewno pocięte na kawałki o długości około 10-16 cm. Tego typu pocięte kawałki doskonale nadają się na opał.

Rębak bębnowy natomiast podobnie jak rębak tarczowy pozwala na uzyskanie materiału o bardzo drobnej frakcji. Elementem tnącym w tym przypadku jest bęben, na którym osadzone są noże. Wielkość zrębków możemy kontrolować na podobnej zasadzie, jak w rębakach tarczowych. Otrzymane ścinki mogą mieć wielkość od 1 – 5 cm. Rębak bębnowy jest bardziej odporny na zanieczyszczenia gdyż cięcie surowca odbywa się całą długością noża.

Rębak tarczowy spalinowy DR-CS-15HP 4FARMER wyposażony jest w silnik 4-suwowy o mocy 15 KM. Maszyna ta będzie idealnym narzędziem do pracy przy przerobie gałęzi i innych odpadów ogrodniczych - twardych. Dzięki podwójnym, obustronnie ostrzonym nożom tnącym możemy ciąć materiał o średnicy do 12 cm. Rębak wyposażony jest w systemy hydrauliczne, znacznie ułatwiające pracę i pozwala na szybsze uporanie się z zalegającym drewnem.

Jest to bardzo kompaktowy rębak, świetny do użytku w gospodarstwie, w ogrodzie bądź na działce. Dużą zaletą jest łatwy transport maszyny ze względu na jego niewielką waga. Rębak DR-CS umożliwia uzyskanie drobnego materiału w postaci zrębek – sprawdzą się one idealnie jako ozdobna i ochronna ściółka jak i doskonale nadadzą się na kompost.

Duże opony 16x6.5-8 z łatwością przetransportują rębak w dowolne miejsce pracy.

Rębak to urządzenie, bez którego trudno wyobrazić nam sobie dzisiaj prawidłowe gospodarowanie odpadami organicznymi. 

Specyfikacja

Stan
Nowy
Marka
4Farmer
Silnik
Spalinowy
Zaczep do przyczepy
TAK
System rozruchowy
Ręczny
Waga (kg)
285
Moc (KM/HP)
15

Sprzęt marki 4FARMER cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Marka powstała w wyniku obserwacji rynku i rosnącego zapotrzebowania na towary i maszyny wykorzystywane w rolnictwie i sadownictwie. Jej produkty to wysokiej jakości maszyny rolnicze i sprzęt ogrodniczy nie tylko do pielęgnacji, ale także do sprzątania gospodarstw i ogrodów. Produkty projektowane są tak, aby jak najlepiej spełniały swoje funkcje i ułatwiały klientom codzienną pracę. 4FARMER dba o to, aby jakość produktów szła w parze z rozsądną ceną oraz aby wytwarzany sprzęt był efektywny w rolnictwie i bezpieczny dla środowiska. Realizując swoją misję, marka wykorzystuje najnowsze technologie gwarantujące, że produkty spełniają wymagane normy jakościowe. 4FARMER stale wdraża nowe projekty, aby dostarczać innowacyjne produkty rolne i pokonywać bariery techniczne związane z rolnictwem. Marka 4FARMER powstała w 2022 roku i jest dziś jedną z najbardziej aktywnych marek na rynku sprzętu rolniczego i ogrodniczego. Choć istnieje od niedawna, produkty zdobyły zaufanie wielu klientów w kraju i za granicą.

Produkty 4FARMER znajdują szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach rolnictwa, niezależnie od tego, czy jest to małe gospodarstwo rolne, czy duży zakład produkcyjny. Dostosowanie wszystkich produktów do potrzeb naszych klientów pozwala uniknąć wynikających z tego problemów. Różnorodność opcji pozwala na dopasowanie produktu do potrzeb klienta, oferując mu doskonały stosunek ceny do wydajności.

4FARMER posiada szeroki asortyment:

Marka 4FARMER oferuje sprzęt o wyjątkowej trwałości. Przeznaczony dla wymagających odbiorców. Charakteryzują się solidną konstrukcją, wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, uniwersalnością i łatwością użytkowania. 4FARMER oferuje pługi śnieżne, kopaczki do roślin okopowych, koparki ciągnikowe, układarki kabli, opryskiwacze, siewniki, walce, równiarki, rębaki, skrzynie transportowe, przyczepy, zamiatarki oraz szeroką gamę kosiarek konserwacyjnych, kosiarek bijakowych, glebogryzarek i kultywatorów. Ta oferta obejmuje również kompaktowy model ciągnika 4FARMER F24D 24KM 4x4.

Gdzie swoje zastosowanie znajdzie sprzęt marki 4FARMER?

Sprzęt marki 4farmer znajdzie szerokie zastosowanie w rolnictwie i ogrodnictwie. Oferuje on innowacyjne narzędzia i maszyny, które wspierają i ułatwiają prace związane z uprawą gleby, siewem, pielęgnacją roślin, zbiorami i transportem. W rolnictwie, sprzęt 4FARMER może być wykorzystywany do wypełniania różnych zadań. Na przykład, maszyny do orki, takie jak pługi, zapewniają dokładne i skuteczne przygotowanie gleby przed siewem. Siewniki i rozsiewacze doskonale sprawdzają się w równomiernym siewie nasion i rozsiewaniu nawozów. Maszyny do pielęgnacji roślin, takie jak kultywatory czy opryskacze, pomagają w ograniczaniu chwastów, ochronie roślin przed szkodnikami i chorobami oraz utrzymania równego wzrostu roślin. Podsumowując, sprzęt marki 4farmer znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba efektywnej i precyzyjnej pracy związanej z uprawą roślin, pielęgnacją, zbiorami i transportem. Jest to niezbędne narzędzie dla rolników, ogrodników i sadowników, którzy pragną osiągnąć najlepsze rezultaty w swoich działaniach.

Zalety marki 4FARMER:

Marka 4FARMER to bez wątpienia wybór idealny dla każdego, kto chce zainwestować w bezpieczne i wszechstronne rozwiązania rolnicze, a także uzyskać dostęp do skutecznego produktu o wyjątkowej jakości. Firma stawia na innowacje i nowe technologie, aby zapewnić swoim klientom wyższy poziom gwarancji z użytkowanego sprzętu. Produkty 4FARMER mają także optymalny stosunek jakości do ceny, co pozwala klientom oszczędzić i jednocześnie cieszyć się solidnym produktem.

Zaletą marki 4FARMER jest możliwość zakupu maszyny z doradztwem wykwalifikowanej kadry sprzedawców przez cały proces sprzedaży, a także służących radami i pomocą podczas dalszego użytkowania sprzętu, ponieważ firma dąży do długofalowego budowania relacji z klientem, dając mu poczucie bezpieczeństwa poprzez wieloletnie wsparcie techniczne, oraz gwarancję użytkowanego sprzętu. 

Dostępność marki 4FARMER:

Markę 4FARMER można znaleźć zarówno stacjonarnie, jak i na portalach internetowych. Dodatkowo, 4FARMER jest obecny na różnych targach i wystawach branżowych, gdzie można zapoznać się z ofertą produktów i porozmawiać z przedstawicielami marki. Wiele informacji na temat dostępności i lokalizacji punktów sprzedaży można znaleźć na stronie internetowej marki 4FARMER. Dzięki temu można zakupić sprzęt 4FARMER, który spełni oczekiwania i potrzeby w rolnictwie i ogrodnictwie.

Opinie

chat Komentarze (0)