×
Dostępny
stan

Stan

Nowy

szerokosc_robocza

Szerokość robocza (mm)

380

pojemnosc_kosz

Pojemność kosza (L)

55

Masz jakieś pytania?

Dostępny
wishlistquick

Wertykulator elektryczny AL-KO Combi 38 E Comfort

112800
4003718042245
  • bezpieczeństwo

    Gwarancja bezpiecznych zakupów

  • bezpieczeństwo

    14 dni na odstąpienie od umowy

  • bezpieczeństwo
    Wysyłka: 24-72 godzin
599,00 zł
599,00 zł
Brutto (VAT 23%)
wishlistquick

Watch the video

Wertykulator elektryczny AL-KO Combi 38 E Comfort

Wertykulator elektryczny to niezawodne urządzenie, które pracuje stosunkowo cicho, co podnosi komfort jego użytkowania. Ponadto praca bez emisji spalin nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Wertykulator od znanej i sprawdzonej marki AL-KO posiada lekką konstrukcję, która zapewnia wygodę jego prowadzenia. Nie można pominąć także faktu, że urządzenie jest niezwykle zwrotne, dlatego sprawdzi się właściwie w każdym ogrodzie. Zaleca się jednak, żeby stosować go w ogrodach o maksymalnej powierzchni 800 m2.

Zadbaj o swój trawnik!

Wertykulator Solo by AL-KO Combi 38 E Comfort to produkt nowoczesny, który jest doceniany przez wielu posiadaczy ogrodów. Charakteryzuje się centralną pięciostopniową regulacją głębokości pracy. Powoduje to, że można komfortowo dopasować urządzenie do swoich aktualnych potrzeb. Dzięki wertykulatorowi Twój trawnik zyska lepszą cyrkulację powietrza. Do trawnika będą także przenikały większe ilości światła słonecznego, wody i składników odżywczych. To wszystko sprawi, że ogród będzie prezentował się pięknie i zdrowo.

1 wertykulator, 3 funkcje pracy

Dużą zaletą wertykulatora jest możliwość wyboru jednej z aż trzech funkcji. Są to - wertykulacja trawnika, aeracja i zbieranie do kosza. Tym samym kupujesz urządzenie o wielu możliwościach, które możesz dobrze spożytkować. Kosz jest pojemny, ponieważ ma aż 55 litrów, co powoduje, że nie trzeba go często opróżniać! Zadbaj o swój trawnik z tym niezwykłym urządzeniem!

Specyfikacja

Stan
Nowy
Marka
Solo by AL-KO
Silnik
Elektryczny
Szerokość robocza (mm)
380
Regulacja wysokości koszenia
Centralna, 5-stopniowa
Pojemność kosza (L)
55
Rozmiar kół przód / tył
200 / 90
Wałek wertykulujący
14 stalowych noży
Wałek napowietrzający
24 stalowe sprężynki

AL-KO Kober to czołowy niemiecki producent urządzeń ogrodowych i leśnych. Firma założona w Bawarii w 1931 roku była na początku mała kuźnią, która już w 1952 roku wraz z rozwojem firmy rozpoczęła seryjną produkcje kosiarek do trawy oraz podwozi do przyczep kempingowych.

W 1975 roku firma AL-KO odnotowała swój debiut produkcyjny w branży lotniczej.

W chwili obecnej spółka AL-KO posiada przedstawicielstwa na całym świecie i zatrudnia ponad 1500 osób, a w 2017 roku firma osiągnęła sprzedaż na poziomie przekraczającą 300 mln euro.

Opinie

chat Komentarze (0)