×
Niedostępny
stan

Stan

Nowy

szerokosc_robocza

Szerokość robocza (mm)

210

ilosc_nozy

Liczba noży

4

waga

Waga (kg)

12

Masz jakieś pytania?

Niedostępny
wishlistquick

Robot koszący Robomow RK 2000

22AKHAFB619
  • bezpieczeństwo

    Gwarancja bezpiecznych zakupów

  • bezpieczeństwo

    14 dni na odstąpienie od umowy

8 499,00 zł
8 499,00 zł
Brutto (VAT 23%)
wishlistquick

Watch the video

Robot koszący Robomow RK 2000

Postaw na nowoczesność

Robot koszący znanej i cenionej marki Robomow to nowoczesne urządzenie, które ma doskonałą przyczepność do podłoża. Dzięki tak dopracowanej przyczepności, może się z powodzeniem poruszać nawet po trawnikach o dużym kącie nachylenia (do 45%). Jeśli więc szukasz dużego robota koszącego, który sprawnie poradzi sobie nawet w większym ogrodzie o nieregularnej powierzchni, ten model sprawdzi się znakomicie i będzie służył przez długie lata. Ty będziesz mógł cieszyć się idealnie skoszonym i zadbanym trawnikiem!

Liczne udogodnienia

Ten robot koszący został wyposażony w jednostkę tnącą z ruchomymi ostrzami, które są bardzo trwałe. Jeśli napotka on na twardą przeszkodę, ostrza mogą się swobodnie uchylić. Dzięki temu ryzyko uszkodzenia robota koszącego zostało ograniczone do minimum. Kolejną zaletą urządzenia są wąskie i wysokie koła. Dzięki nim trawa może być jednocześnie koszona i nie ugniatana, co zagwarantuje jej doskonały wygląd. Robot koszący Robomow porusza się sprawnie po nierównych powierzchniach. Ponadto produkt został wyposażony w kolorowy ekran dotykowy na obudowie. Takie rozwiązanie pozwala na łatwą i intuicyjną konfigurację urządzenia oraz monitorowanie jego pracy. Producent wychodzi naprzeciw użytkownikom i oferuje możliwość sterowania robotem przy pomocy aplikacji mobilnej. Robot koszący doskonale radzi sobie także z pracą przy krawędziach, dzięki przesuniętemu ostrzu z wahliwymi nożykami. Zainwestuj w najwyższej jakości sprzęt od Robomow!

W zestawie:

  • przewód graniczny 150 metrów
  • szpilki mocujące 200 sztuk

Specyfikacja

Stan
Nowy
Marka
Robomow
Silnik
Elektryczny, bezszczotkowy
Moc (V)
18,15
Powierzchnia koszenia (m2)
2 000
System koszenia
Losowy
Szerokość robocza (mm)
210
Wysokość koszenia (mm)
20 - 100
Liczba noży
4
Strefy koszenia
1 strefa główna, 4 podstrefy, 2 strefy oddzielne
Stacja dokująca w zestawie
TAK
Łączność
Bluetooth
Czujnik podnoszenia
TAK
Czujnik wykrywania przeszkód
TAK
Czujnik przechyłu
TAK
Czujnik deszczu
NIE
Wymiary (mm)
740 x 660 x 310
Czas ładowania (min)
60 - 120
Czas pracy przy 1 ładowaniu (min)
100 - 120
Pobór prądu (kWh / miesiąc)
7,3
Pojemność akumulatora (Ah)
4,9
Kolor
Zielony
Maksymalne nachylenie (%)
45
Waga (kg)
12

Historia marki Robomow sięga 1995 roku, kiedy to dwaj wspólnicy założyli firmę Friendly Machines, która w 1999 roku przekształciła się w Friendly Robotics. Przez lata firma rozwijała się, produkując coraz to nowsze generacje robotów koszących i dystrybuując je na jak największą skalę. W roku 2005 oficjalnie firma przyjęła nazwę Robomow. To nowoczesna marka, która dba o tworzenie produktów najwyższej jakości, które przede wszystkim mają ułatwić dbanie o ogród bez naszego wysiłku.

Opinie

chat Komentarze (0)