Filtry

Nawóz, czyli przyjaciel każdego ogrodu!

Rośliny potrafią być zachwycające - od małych kwiatków, po wspaniale przycięte krzewy i drzewa. Wszystkie one zachwycają swoim naturalnym pięknem. Warto podkreślić, że żyje i potrzebuje odpowiednich składników, by zachować zdrowy wygląd. Na pomoc zatroskanym ogrodnikom przychodzą specjalistyczne nawozy, zawierające to, czego roślina najbardziej potrzebuje w poręcznym opakowaniu. Bez zbędnego brudzenia, w wygodnym granulacie lub płynie - wszystko w przystępnej cenie!

Nawóz na każda okazję

Każdy ogród jest w sobie niepowtarzalny, ponieważ sadzenie roślin w swojej własnej niepowtarzalnej kompozycji, daje spokój i ukojenie. Wraz z rozrastaniem się ogrodu, plenieniem chwastów i dosadzaniem nowych, nieraz egzotycznych kwiatów lub krzewów, wzrasta zapotrzebowanie na minerały, wodę i inne związki zawarte w glebie. Ich niedobór może spowodować chorobę czy nawet obumarcie rośliny, co może skutkować rozszerzeniem się problemów na sąsiednie grządki. Na szczęście, sklep dotrawy.pl posiada szeroki wachlarz nawozów zawierających to, czego rośliny potrzebują. Od roślin iglastych, po tuje i kwiaty, z wyróżnieniem na pory roku w trosce o pełną ochronę i witalność roślin przez cały rok. Ponadto, jeśli ktoś potrzebowałby ożywić swój trawnik, aby nabrał koloru lub gęstości, sklep dotrawy.pl nie zawiedzie i w tym aspekcie oferując nawozy specjalnie przygotowane na potrzeby trawników.

Chemia, także ta naturalna!

Sklep dotrawy.pl prócz szerokiego wachlarza nawozów do ogrodu oraz trawników posiada w swoim asortymencie preparaty do oczek wodnych oraz przydomowych szamb i oczyszczalni. Preparat do oczek wodnych gwarantuje przejrzystą wodę bez mułu i przykrych zapachów . Preparat do szamba natomiast, pozwoli na oszczędności! Niweluje on kożuch a także potrzebę częstych odwiedzin szambiarki i nieprzyjemności z tą procedurą związanych. Szczególnie przydatny w lecie, gdy plany zaproszenia znajomych na ogrodowego grilla może pokrzyżować fetor zaniedbanego szamba.