Rozdrabniacze to świetny sprzęt, którego nie może zabraknąć w Twoim ogrodzie, jeśli posiadasz drzewa, bądź jesteś posiadaczem sadu. Rozdrabniacze do gałęzi sprawnie poszatkują cieńsze gałęzie i drobne gałązki, które będziesz mógł wykorzystać jako podsypka w ogrodzie lub rozpałka do ogniska czy kominka. Wysokiej jakości sprzęt zaoszczędzi Ci czas i pieniądze konieczne do przeprowadzenia napraw, ponieważ produkty z wyższej półki przy prawidłowym użytkowaniu są praktycznie bezawaryjne.

Na użytek własnego ogrodu i z korzyścią dla portfela lepiej zdecydować się na urządzenie zasilane energią elektryczną. Jest cichsze, mniejsze oraz przyjazne dla środowiska. Zastanów się także nad tym, czy rozdrabniacz ma rozrzucać trociny i zmielone fragmenty roślin na trawnik, czy wolisz aby od razu lądowały w przymocowanym pojemniku. Oferowane przez nas modele posiadają tekstylne worki o pojemności aż 50 litrów, dzięki czemu nie będziesz tracił czasu na ręczne grabienie i zapakowanie resztek.

Łuparki są idealnym wyborem dla osób które chcą oszczędzić własne siły i w bezpieczny sposób przygotować drewno do ogrzania domu. Urządzenie to wykorzystując bardzo duża siłę doskonale poradzi sobie z rozłupaniem nawet bardzo twardych rodzajów drewna. W naszej ofercie znajdują się łuparki elektryczne pionowe oraz poziome. Są to urządzenia bardzo wydajne i co ważne bezpieczne. W łuparkach poziomych zainstalowano specjalne osłony zabezpieczające użytkownika przed możliwymi urazami.